IPiT


Projekt budowlany przebudowy hali opracował zespół projektantów, którym kierowała mgr inż. arch. Grażyna Piotrowska Generalny Projektant. Natomiast projekt wykonawczy pracownia projektowa Major Architekci z Wrocławia. Prace modernizacyjno - budowlane wykonuje firma PBU OZ-BUD z Wrocławia wybrana w przetargu nieograniczonym w trybie ustawy o zamówieniach publicznych.


Stan projektu na 30 czerwca 2015


pokoje_goscinne.jpg pokoje_goscinne.jpg 
 pokoje_goscinne.jpg  Budynek dostosowany do potrzeb osób z orzeczeniem niepełnosprawności.
 Dodatkowe zabezpieczenie mienia w postaci szlabanu otwieranego przez ochronę obiektu lub karty dostępowe udostępniane rezydentom. pokoje_goscinne.jpg 
 pokoje_goscinne.jpg  Miejsca parkingowe dla Rezydentów dojeżdżających samochodami do swoich biur.
 Miejsca dla rowerów Rezydentów Inkubatora pokoje_goscinne.jpg 
 pokoje_goscinne.jpg  Tablica informacyjna będąca pierwszym źródłem informacji o Rezydentach Inkubatora.
 Sale konferencyjne i pokoje spotkań wyposażone w sprzęt audiowizualny, pozwalające na przeprowadzenie spotkań z klientami czy wideokonferencji.  pokoje_goscinne.jpg
 
pokoje_goscinne.jpg
 Każda salka konferencyjna oraz pokój spotkań wyposażone zostały w sprzęt pozwalający przeprowadzić prezentacje firmy, warsztaty czy szkolenia dla pracowników lub klientów firmy.
 Do dyspozycji rezydentów jest również bardziej kameralna salka do spotkań z klientami.  pokoje_goscinne.jpg
 pokoje_goscinne.jpg  Zarówno salki spotkań jak i pomieszczenie biurowe wyposażone zostały w system klimatyzacji.
 Powierzchnie biurowe udostępniane są przedsiębiorcom w umeblowanym stanie, poczynając od najmniejszej powierzchni 5 mkw w postaci open space…  pokoje_goscinne.jpg
 pokoje_goscinne.jpg  …po pomieszczenia biurowe o powierzchni 32 mkw.
 Do dyspozycji Rezydenci Inkubatora mają dobrze wyposażony aneks kuchenny …  pokoje_goscinne.jpg
 pokoje_goscinne.jpg  … jak również pokój relaksu, w który można wypocząć po ciężkiej pracy lub kreatywnie tworzyć 
 Rezydenci Inkubatora korzystać mogą z urządzeń wielofunkcyjnych ulokowanych po jednym na każdym piętrze.  pokoje_goscinne.jpg 
 pokoje_goscinne.jpg  Podpisywane z Rezydentami porozumienie w sprawie obsługi korespondencji jak i wyposażenie budynku w skrzynki pocztowe umożliwia dostarczenie korespondencji również podczas nieobecności przedsiębiorcy w biurze. 


Rezydentom Inkubatora udostępniona została Platforma Usług Cloud w ramach której uzyskali oni bezpłatny dostęp do pakietów oprogramowania dla przedsiębiorców, grafików, programistów, ...

Opis pakietów oprogramowania dostępnego w ramach Platformy Usług Cloud znajduje się TUTAJ 


Stan projektu na koniec marca 2015 roku

W związku z ukończeniem w październiku br. prac budowlanych i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie od stycznia 2015r. zaczęły do Inkubatora wprowadzać się nowe firmy.

Zdjęcie nr 5

Wszystkie pokoje i aneksy kuchenne zostały wyposażone w meble oraz żaluzje okienne, natomiast kuchnie dodatkowo w sprzęt AGD.

Zdjęcie nr 6

Zdjęcie nr 7

Dwie sale konferencyjne oraz 4 sale spotkań zostały wyposażone zostały niezbędny sprzęt audio-wizualny.

Zdjęcie nr 8

 

W kwietniu 2015r. zostaną wyłonieni dostawcy sprzętu IT, którego dostawę planuje się na przełomie kwietnia – maja.

Pod koniec kwietnia zostanie ogłoszony uzupełniający przetarg na oprogramowanie w ramach platformy „Cloud”.

Do dyspozycji rezydentów został również oddany pokój relaksacyjny wyposażony m.in. w: hamaki, pufy, stoliki, by zapewnić możliwość wypoczynku rezydentom.

Zdjęcie nr 9


Stan robót na koniec października 2014 roku

W październiku br. ukończono prace budowlane, budynek został zgłoszony do odbioru, a niebawem oddana zostanie do użytku droga wzdłuż Inkubatora.

Położone zostały wykładziny w pomieszczeniach biurowych i salach konferencyjnych. Rozstrzygnięto przetarg na dostawę mebli i sprzętu AGD, tym samym do połowy grudnia 2014r.w pełni wyposażone będą zarówno pomieszczenia biurowe (meble), jak i aneksy kuchenne (meble i AGD).

W listopadzie  planuje się wyłonienie Wykonawcy na dostawę i montaż żaluzji okiennych, które znajdą się w obiekcie do połowy grudnia 2014r.

Do połowy grudnia br. przewiduje się również zamontowanie sprzętu audio-video w salach konferencyjnych. W tym samym czasie zostanie także wyposażony pokój relaksacyjny m.in. w: hamaki, pufy, stoliki, by zapewnić możliwość wypoczynku rezydentom, którzy pojawią w Inkubatorze już od 1 stycznia 2015 r.

Zdjęcia umieszczone poniżej pokazują jak prezentuje się Inkubator na dzień 15.10.2014r.

 Zdjęcie nr 1

Zdjęcie nr 2

Zdjęcie nr 3

Zdjęcie nr 4

Zdjęcie nr 5

Zdjęcie nr 6