Wizytówka Twojej firmy

Wróć do listy firm
Nazwa firmy:

AlkoSerwis Mariusz Stelmach


Branża:
Elektronika, Chemia
Budynek:
IPiT
Strona internetowa:
Opis firmy:

Marka Guth Laboratories jest doskonale znana na świecie. Jest to zaawansowana technologia amerykańska, która wykorzystywana między innymi do kalibrowania aparatury stosowanej przez policję. Takimi urządzeniami dysponuje również nasze specjalistyczne laboratorium mieszczące się we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 16H. Profesjonalnie skalibrujemy Państwa alkomaty i wydamy do nich Certyfikaty Kalibracji.

Podczas dokonywania optymalizacji powierzonych nam alkomatów, nasi specjaliści korzystają z tzw. dedykowanych roztworów wzorcowych firmy Guth Laboratories. Przez to możemy zapewnić naszym klientom perfekcyjnie dokonywaną kalibrację w zgodzie z najwyższymi standardami.

 

W serwisie dysponujemy szeroką gamą oryginalnych części zapasowych, jeśli więc zaistniałaby konieczność naprawy Państwa sprzętu, która przekraczałaby klasyczną, nieinwazyjną kalibrację, również możemy ją zrealizować.

Wysyłka sprzętu

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z kalibracji na odległość, radzimy solidnie zapakować swój alkomat tak, aby podczas transportu na pewno nie uległ uszkodzeniu. Do przesyłki musicie dołączyć czytelnie wypełniony formularz RMA. Podczas jego wypełniania prosimy pamiętać o podaniu swojego numeru telefonu.

Przygotowaną przesyłkę wyślijcie Państwo na adres:

SERWIS ALKOMATÓW Ul. Fabryczna 16H/111 53-609 Wrocław

 

Kalibracja już w 24 godziny

www.kalibrujemy.pl 

 

Zdjęcia:
Film: